GLAS OCH KERAMIK / Glas / Skål på fot 5015022
nr 501 5022
Skål på fot
Orrefors, Hald, of L 40-17, Dia19, höjd: 10 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 december 2007
kl 17:04:35
17/12 15:39:43